سلام بچه  ها 

۶ سال پیش همین موقع من یک دختر بچه ی ۱۲ ساله بودم که یک وبلاگ توی بلاگفا درست کردم به اسم هواداران سوباسا‌ . چون خیلی ناشی بودم ۶ ماه بعد وب رو گم کردم . بعد وب رو توی آوابلاگ درست کردم . حتی بعدا مدیریت آوابلاگ زحمت کشید که همون ۱۹ بهمن تاربخش رو ثبت کرد . اینو امروز فهمیدم که جزو متولدین امروز آوردش ‌

حدود سال ۹۳ اینا بود که نیکا جون وارد وب شد از اون موقع وب رو به آینده ی روشن تری حرکت کرد و الان هم کادر اصلی مدیریت سایت منو نیکا جون هستیم . نیکا جون برعکس من که شدیدا لجباز بودم و اوایل خیلی قوانین افراطی گذاشته بودم سایت تعدیل کرد و آرامش زیادی داشت و داره . 

بعد ها افراد دیگری مثل آقای هاشمی ، آقا میلاد،آقای لاورمن ، نادیا جون ، فاطمه جون و دوستان دیگری اومدن که تک تکشون باعث پیشرفت چشمگیری برای سایت شدند . 

نیکا جون همیشه دوست عزیز و قدیمی من بوده و هست و همیشه از طریق واتز آپ یا تلگرام یا اینستا یا . با هم در ارتباط بودیم و هستیم . مدیر دیگر سایت نیکا جون هستن و خیلی خیلی برای سایت زحمت کشیدند . 

آقای هاشمی  (سایت فتوپویا) هر لحظه که به مانعی برخوردیم کمکمون کردند و کمکمون می کنند و جالبه که بدونید برنامه نویسی قالب وب رو ایشون انجام دادند . 

آقای لاورمن هم توی آپارات ما فعال هستند و درواقع کانال آپارات رو ایشون آپدیت می کنند . حتی بیشتر از خودم پست می زارند در کانال آپارت

آقا میلاد هم همیشه توی تمام مشکلات سایت کم می کنند و هوای سایت رو دارند .

فاطمه جون دوست عزیز و مهربون ما هم همیشه تلاش می کنند که سایت رو زنده نگه داره و خیلی به سایت کمک می کنن . 

نادیا جون رو چند ساله که توی وب ندیدیم ولی هنوز فراموشش نکردیم با اینکه دیگه به وبلاگ هاش سر نمی زنه و هیچ شماره ای هم ازش نداریم و هیچ وقت فراموش نمی کنیمش

واقعیتش نحوه ی مدیریت وب رو از یه سایتی اگه اشتباه نکنم دنیای انیمه (اسمش دقیق یادم نیست ) الهام گرفتم

تا سال ۲۰۱۸ ما اعتبار جهانی نداشتیم . 

اواخر ۲۰۱۸ بود که من با آقای تاکاهاشی چت کردم و از سایت های معتبر خارجی اعلام شد که وب هواداران سوباسا منتخب ۲۰۱۸ هست ‌.

ما به خاطر افراد خارجی به دو زبان می نوشتیم و دامنه رو دات کام کردیم . اما به دلیل اشتباه من تو ورود اطلاعات دامنه دات کام (شماره تلفن یکی دیگه بود و قضیش طولانیه) دامنه رو تمدید نکردیم ‌.

از اون موقع اغلب خوانندگان خارجی از سایت ما کم شدند . ولی موضوعی اثبات می کنه که هنوز کاربران خارجی زیادی تو سایت هستند وجود اسپم ها و تبلیغات به زبان های مختلف در صندوق پیام هست با اینکه اسپم هستند اما این قضیه رو مشخص می کنند . نویسندگان وب کاملا این موضوع رو درک می کنند . 

اواسط به پیشنهاد آقای لاورمن کانال آپارات زدیم و بعد ها پیج اینستا .

یکی دوسال پیش هم یکی دو نفر شیطنت کردند (خارج از کادر نویسندگان و مدیریت بودند و بعد از شناسایی هویتشون فهمیدیم غریبه بودند و صرفا جهت شیطنت خرابکاری کرده بودند .)اما خوشبختانه آقای هاشمی (مدیر سایت فتوپویا)به موقع وارد عمل شدند . همچنین آقا میلاد هم کمک های زیادی برای حل این مشکل کردند .

ولی به طور کلی سالی که می خواستم امتحان تیزهوشان و نمونه بدم(نهم ) فعالیت شخص من کم شد(البته این کارم نتیجه دادو هر دو رو قبول شدم) و امسال که دوازدهم هستم هم فعالیتم کم تر شده چون کنکور دارم و هم مدرسه می رم و هم پانسیون مطالعاتی . 

بقیه ی دوستان هم یا مشغول تحصیل اند یا اینکه درسشون رو تموم کردند و مشغول کار هستند . 

کلا قصه ی طولانی ای رو تا اینجا طی کرده .

داستانی که از ۱۲ سالگی من شروع شده تا ۱۸ سالگیم و ادامه داره . 

در ضمن پست ها و داستان های انگلیسی بعد کنکور من ادامه داره . 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

webdesign دکوراسیون داخلی در سال 2021 موفقیت را تجربه نکنید مشاهده کنید چکاوک پرواز server22 هیتر ، کمپوست قارچ ،کارتن پلاست ، بذر چمن، رطوبت ساز ، کمپوست قارچ ، نبشی مقوایی داشتن یک مدرسه شاد چکیده کتاب|محمد جواد فرهنگیان دوربین های دیجیتال روزنويس يک زن عاشق