اولین شخصیتی که از بچه گی دوسش داشتم تسوکه بود از کارتون سفرهای میتی کومن حتی به خاطر دیدنش مهمونی هم نمی رفتماول از همه ماسارو هونگو هنوزم عاشقشم همیشه یه سنگینی خاصی داشت کسایی که فوتبالیستها یک رو دیدن اونو میشناسن همیشه عاشق این صحنه از ماسارو بودم که کلاهش رو میکشید پایین و چشماش معلون نبود شخصیت بعدی نل بود در کارتون دختری به نام نل خیلی دوسش داشتمو دارمبعدی هم رابر استرانگه که خیلی دوسش داشتم یه خاطره هم از رابر تعریف کنم اون موقع ها که برای اولین بار این مجموعه پخش شد ماریا همون دختری که رابر رو دوست داشت که اول موهاش بلند بود و بعد کوتاه کرد خیلی رابر رو دوست داشت منم بهش حسودی میکردم و اون قدر از دیدن ماریان ناراحت میشدم که ترجیح میدادم قسمتهای کارتون کماندار نوجوان رو نبینم به خاطر همین چند تا از قسمتهاش رو ندیدم و در آخر انیمیشنی که پیشنهاد میکنم ببینین و میدونم خیلی ها دیدن احتمال بارش کوفته قلقلی از آسمونه که این انیمیشن رو وقتی دیدم خیلی خوشم اومد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بهترین درمان برای بیماریهای نشیمنگاه اينازچت|چت ايناز|چت روم ايناز Rob گروه عکاسان شوش اخبار تعطیلی rama TEHRAN CAPITAL نمایندگی فروش بیمه پاسارگاد وب آموزش salemziba