Registered User
英雄メンバー / Eiyuu Menbaa / Hero Member
I heard it this year, but never bothered posting it here till now. A lot of Captain Tsubasa fans are insinuating that in the end of the show, Tsubasa wakes up without any legs and that all what happened was only a "dream". 
I don't know who started this stupid rumour, but a lot of people are falling for it.

واکنش خارجی ها :در یکی از سایت های انیمه این رو نوشته . فقط من واسه ترجمه ی این متن از دیکشنری اصن استفاده نکردم کلمه ای اگه بد ترجمه شد به بزرگی خودتون ببخشید"
من این (شایعه) رو امسال شنیدم اما هرگز تا حالا نتونستم اینجا پست کنم . خیلی از طرفداران کاپیتان سوباسا دارن می گن که آخر داستان سوباسا بیدار می شه در حالی که هر دوتا پاش فلج بوده و هر چی اتفاق افتاده بود تنها یه رویا بودمن نمی دونم که کی این شایعه ی احمقانه رو شروع کرده اما بسیاری از مردم باورش کردن .

بچه ها یه سری کلمات رو نمی دونستم با توجه به معنی ترجمه کردم . گفتم که این سری اصن از دیکشنری استفاده نکردم . به بزرگی خودتون ببخشید . (ولی مفهوم مطمعنم درسته)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اخبار روز شهری نمایندگی خریدخدمات تعمیر تصفیه آب در شیراز - عظیمی عکس|کليپ|عاشقانه| اس ام اس| نرم افزار|جالب و ديدني ملی مارکت زندگینامه فیش های من سیتم تهویه مطبوع-ایرواشر فناوری های مهندسی پیشرفته شده پزشکی بهترين آموزش ميکروپيگمنتيشن در تهران 9092305913-مشاور تلفنی-مشاور حضوری-مشاور خانواده